Seizoen 2023-2024


klik hier voor de printvriendelijke PDF-versie

1: 2 & 3 sep 2023 2: 9 & 10 sep 2023 3: 16 & 17 sep 2023 4: 23 & 24 sep 2023 5: 30 sep & 1 okt 2023
6: 7 & 8 okt 2023 7: 14 & 15 okt 2023 8: 21 & 22 okt 2023 9: 28 & 29 okt 2023 10: 4 & 5 nov 2023
11: 11 & 12 nov 2023 12: 18 & 19 nov 2023 13: 25 & 26 nov 2023 14: 2 dec 2023 15: 10 dec 2023
16: 16 dec 2023 17: 13 & 14 jan 2024 18: 20 & 21 jan 2024 19: 27 & 28 jan 2024 20: 3 & 4 feb 2024
21: 17 & 18 feb 2024 22: 24 & 25 feb 2024 23: 2 & 3 mrt 2024 24: 9 & 10 mrt 2024 25: 16 & 17 mrt 2024
26: 23 & 24 mrt 2024 27: 5 & 7 apr 2024 28: 13 & 14 apr 2024 29: 21 apr 2024 30: 28 apr 2024




Speeldag 1
3 sep 202315u3 Prov - D1ste PloegS.V. Sint-Antelinks A0 - 8
2 sep 202315u2 Res - GReservenE.C. Oudenhove3 - 3
2 sep 202312uU15 - Gew. - AJU15F.C. Smetlede B8 - 0
2 sep 202313uU13 - Gew. - AESportkring AalstU137 - 2
2 sep 202313uU11 - Gew. - ZEendracht Elene-Grotenberge BU113 - 1
2 sep 202310uU10 - Gew. - AIK.V. Eendracht Winnik AU109 - 1
2 sep 202311u15U9 - Gew. - ALF.C. Juventus Schoonaarde BU9 A10 - 9
2 sep 20239u30U9 - Gew. - AHEendracht MoortseleU9 B12 - 15
2 sep 202310uU8 - Gew. - AHU8K.V.C. Eendracht Nieuwerkerken6 - 21
2 sep 20239u30U7 - Gew. - AIK.F.C. Voorde-Appelterre AU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 2
10 sep 202315u3 Prov - DK.S.C. Wilskracht Hofstade1ste Ploeg3 - 3
9 sep 202315u2 Res - GK.S.V. GeraardsbergenReserven1 - 2
9 sep 202317uU15 - Gew. - AJK.V.C. Jong Lede BU155 - 3
9 sep 202312uU13 - Gew. - AEU13K.V.C. Jong Lede C4 - 3
9 sep 20239u30U11 - Gew. - ZU11K.V.V.E. Massemen B1 - 4
9 sep 202311u15U10 - Gew. - AIU10K.F.C. Avenir Lembeek B5 - 0 FF
9 sep 202310uU9 - Gew. - ALU9 AK.V.V. S. Serskamp-Schellebelle14 - 10
9 sep 202310uU9 - Gew. - AHU9 BK.V.V.E. Massemen B11 - 9
9 sep 202310u30U8 - Gew. - AHK.V.V. S. Serskamp-SchellebelleU815 - 12
9 sep 202313uU7 - Gew. - AIU7K.S.V. Sottegem B... - ...

Terug naar boven




Speeldag 3
17 sep 202315u3 Prov - DS.K. Aaigem1ste Ploeg0 - 1
16 sep 202315u2 Res - GReservenV.K. Jong Neigem5 - 0 FF
16 sep 202312uU15 - Gew. - AJU15Eendracht Elene-Grotenberge B6 - 2
16 sep 202313uU13 - Gew. - AEErpe-Mere United BU133 - 7
16 sep 20239u30U11 - Gew. - ZU11K.S.C. Dikkelvenne C3 - 6
16 sep 202312uU10 - Gew. - AIS.K. Berlare BU108 - 3
16 sep 202314uU9 - Gew. - ALErpe-Mere United CU9 A4 - 20
16 sep 202310uU9 - Gew. - AHU9 BK.S.C. Dikkelvenne C3 - 20
16 sep 20239u30U8 - Gew. - AHF.C. SmetledeU87 - 10
16 sep 202310uU7 - Gew. - AIU7V.C. E. Houtem A... - ...

Terug naar boven




Speeldag 4
24 sep 202315u3 Prov - D1ste PloegF.C. Kerksken-Haaltert5 - 0
23 sep 202315u2 Res - GF.C. Smetlede AReserven3 - 6
23 sep 202310u30U15 - Gew. - AJErpe-Mere United BU150 - 7
23 sep 202312uU13 - Gew. - AEU13K.V.V. S. Serskamp-Schellebelle B10 - 7
23 sep 202310uU11 - Gew. - ZEendracht MoortseleU113 - 4
23 sep 202311uU10 - Gew. - AIU10V.K. Nederhasselt B2 - 3
23 sep 202310uU9 - Gew. - ALU9 AF.C. Smetlede6 - 23
23 sep 20239u30U9 - Gew. - AHK.F.C. Merelbeke CU9 B5 - 5
23 sep 202310uU8 - Gew. - AHU8F.C. Juventus Schoonaarde B7 - 8
23 sep 20239u30U7 - Gew. - AIK.V.C. Eendracht NieuwerkerkenU7... - ...
20 sep 202317u30OWU7F.C. Kerksken-Haaltert... - ...

Terug naar boven




Speeldag 5
1 okt 202315u3 Prov - DS.K. Oudegem1ste Ploeg3 - 5
30 sep 2023 2 Res - GReservenBYE 
30 sep 202314u15U15 - Gew. - AJV.C. E. Houtem AU151 - 4
30 sep 202312uU13 - Gew. - AEU13K.V.V.E. Massemen B3 - 8
30 sep 20239u30U11 - Gew. - ZU11S.K. Aaigem3 - 3
30 sep 202314u30U10 - Gew. - AISporting EizeringenU104 - 4
1 okt 202313uU9 - Gew. - ALS.K. OudegemU9 A9 - 9
30 sep 202310uU9 - Gew. - AHU9 BEendracht Elene-Grotenberge C14 - 8
30 sep 202311u30U8 - Gew. - AHF.C.S.K.V. Overmere BU811 - 8
30 sep 202312u30U7 - Gew. - AIU7S.K. Aaigem... - ...

Terug naar boven




Speeldag 6
8 okt 2023 3 Prov - D1ste PloegBYE 
7 okt 202315u2 Res - GV.C. Eendr. Deftinge BReserven3 - 0
7 okt 202312uU15 - Gew. - AJU15S.K. Aaigem2 - 0
7 okt 202311u45U13 - Gew. - AEK.V.C. Eendracht NieuwerkerkenU134 - 4
8 okt 202311uU11 - Gew. - ZS.K. Munkzwalm CU111 - 1
8 okt 202313uU10 - Gew. - AIV.C. Osta MeerbekeU1017 - 1
7 okt 202314u30U9 - Gew. - ALS.K. AaigemU9 A13 - 10
7 okt 202311uU9 - Gew. - AHJV Groot Oosterzele BU9 B24 - 7
7 okt 202310uU8 - Gew. - AHU8K.V. Cercle Melle5 - 5
7 okt 202311u30U7 - Gew. - AIV.K. Nederhasselt BU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 7
15 okt 202315u3 Prov - DS.K. Erembodegem1ste Ploeg4 - 3
14 okt 202314u302 Res - GF.C. Kerksken-HaaltertReserven0 - 6
14 okt 202311u30U15 - Gew. - AJS.K. Munkzwalm CU150 - 8
14 okt 202312uU13 - Gew. - AEU13K.S.C. Wilskracht Hofstade B2 - 7
14 okt 20239u30U11 - Gew. - ZU11JV Groot Oosterzele5 - 6
14 okt 2311u15U10 - Gew. - AIU10V.K. Liedekerke B1 - 3
14 okt 202310uU9 - Gew. - ALU9 AJV Groot Oosterzele A17 - 4
14 okt 202310uU9 - Gew. - AHU9 BV.C. E. Houtem B4 - 7
14 okt 20239u30U8 - Gew. - AHV.C. E. Houtem AU810 - 2
14 okt 202313uU7 - Gew. - AIU7Sportkring Aalst... - ...

Terug naar boven




Speeldag 8
22 okt 202315u3 Prov - D1ste PloegK.V.K. Ninove B0 - 4
21 okt 202315u2 Res - GReservenK.V. Eendracht Winnik0 - 0
21 okt 202311u30U15 - Gew. - AJF.C. Smetlede BU152 - 3
21 okt 202312uU13 - Gew. - AEU13Sportkring Aalst5 - 5
21 okt 20239u30U11 - Gew. - ZU11Eendracht Elene-Grotenberge B1 - 4
21 okt 202311u15U10 - Gew. - AIU10K.V. Eendracht Winnik A1 - 7
21 okt 202310uU9 - Gew. - ALU9 AF.C. Juventus Schoonaarde B19 - 4
21 okt 202310uU9 - Gew. - AHU9 BEendracht Moortsele14 - 3
21 okt 202310uU8 - Gew. - AHK.V.C. Eendracht NieuwerkerkenU815 - 5
21 okt 202313uU7 - Gew. - AIU7K.F.C. Voorde-Appelterre A... - ...

Terug naar boven




Speeldag 9
29 okt 202315u3 Prov - DV.K. Nederhasselt A1ste Ploeg7 - 2
28 okt 202314u302 Res - GS.K. AaigemReserven3 - 3
28 okt 202312uU15 - Gew. - AJU15K.V.C. Jong Lede B3 - 2
28 okt 202314u30U13 - Gew. - AEK.V.C. Jong Lede CU132 - 6
28 okt 20239u30U11 - Gew. - ZK.V.V.E. Massemen BU117 - 0
28 okt 202312u30U10 - Gew. - AIK.V. Eendracht Winnik BU10... - ...
28 okt 202313u30U9 - Gew. - ALK.V.V. S. Serskamp-SchellebelleU9 A7 - 17
28 okt 20239u30U9 - Gew. - AHK.V.V.E. Massemen BU9 B12 - 12
28 okt 202310uU8 - Gew. - AHU8K.V.V. S. Serskamp-Schellebelle8 - 15
28 okt 202310u30U7 - Gew. - AIK.S.V. Sottegem BU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 10
5 nov 202314u303 Prov - D1ste PloegF.C. Smetlede2 - 2
4 nov 202314u302 Res - GReservenRapide Santos Club Ophasselt3 - 2
4 nov 202314uU15 - Gew. - AJEendracht Elene-Grotenberge BU155 - 5
4 nov 202312uU13 - Gew. - AEU13Erpe-Mere United B9 - 3
4 nov 202311uU11 - Gew. - ZK.S.C. Dikkelvenne CU115 - 8
4 nov 202311uU10 - Gew. - AIU10S.K. Berlare B12 - 3
4 nov 202310uU9 - Gew. - ALU9 AErpe-Mere United C19 - 3
4 nov 20239u30U9 - Gew. - AHK.S.C. Dikkelvenne CU9 B15 - 17
4 nov 202310uU8 - Gew. - AHU8F.C. Smetlede9 - 4
4 nov 20239u30U7 - Gew. - AIV.C. E. Houtem AU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 11
12 nov 202314u303 Prov - DV.C. Herzele-Ressegem A1ste Ploeg1 - 2
11 nov 202314u302 Res - GK.V.C. Eendracht NieuwerkerkenReserven1 - 0
11 nov 202312uU15 - Gew. - AJU15Erpe-Mere United B4 - 2
11 nov 202314uU13 - Gew. - AEK.V.V. S. Serskamp-Schellebelle BU136 - 7
9 dec 202310uU11 - Gew. - ZU11Eendracht Moortsele0 - 2
11 nov 202311u30U10 - Gew. - AIV.K. Nederhasselt BU106 - 7
11 nov 20239u30U9 - Gew. - ALF.C. SmetledeU9 Aafgelast
9 dec 202310uU9 - Gew. - AHU9 BK.F.C. Merelbeke C20 - 5
11 nov 202311u15U8 - Gew. - AHF.C. Juventus Schoonaarde BU88 - 12
11 nov 202310uU7 - Gew. - AIU7K.V.C. Eendracht Nieuwerkerken... - ...

Terug naar boven




Speeldag 12
19 nov 202314u303 Prov - D1ste PloegF.C. Doggen Erembodegem3 - 0
18 nov 202314u302 Res - GReservenSparta Moerbeke-Geraardsbergen A1 - 1
18 nov 202312uU15 - Gew. - AJU15V.C. E. Houtem A8 - 2
18 nov 202311uU13 - Gew. - AEK.V.V.E. Massemen BU130 - 7
18 nov 202312u30U11 - Gew. - ZS.K. AaigemU112 - 1
18 nov 202310uU10 - Gew. - AIU10Sporting Eizeringen0 - 8
18 nov 202310uU9 - Gew. - ALU9 AS.K. Oudegem9 - 8
18 nov 202312uU9 - Gew. - AHEendracht Elene-Grotenberge CU9 B26 - 11
18 nov 202310uU8 - Gew. - AHU8F.C.S.K.V. Overmere B9 - 15
18 nov 202315uU7 - Gew. - AIS.K. AaigemU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 13
26 nov 202314u303 Prov - D1ste PloegOranje Blauw Lebbeke2 - 1
25 nov 202314u302 Res - GF.C. Bonanza St Martens-Lierde AReserven2 - 1
25 nov 202310u30U15 - Gew. - AJS.K. AaigemU152 - 1
25 nov 202312uU13 - Gew. - AEU13K.V.C. Eendracht Nieuwerkerken26 - 0
25 nov 20239u30U11 - Gew. - ZU11S.K. Munkzwalm C3 - 3
25 nov 202311u15U10 - Gew. - AIU10V.C. Osta Meerbeke2 - 14
25 nov 202310uU9 - Gew. - ALU9 AS.K. Aaigem6 - 5
25 nov 202310uU9 - Gew. - AHU9 BJV Groot Oosterzele B8 - 10
25 nov 202310u45U8 - Gew. - AHK.V. Cercle MelleU87 - 8
25 nov 202313uU7 - Gew. - AIU7V.K. Nederhasselt B... - ...

Terug naar boven




Speeldag 14
2 dec 202319u303 Prov - DV.C. E. Houtem B1ste Ploeg4 - 2
2 dec 202314u302 Res - GE.C. OudenhoveReserven2 - 0
2 dec 202312uU15 - Gew. - AJU15S.K. Munkzwalm C7 - 1
2 dec 20239u30U13 - Gew. - AEK.S.C. Wilskracht Hofstade BU131 - 2
2 dec 20239u30U11 - Gew. - ZJV Groot OosterzeleU116 - 2
2 dec 202311uU10 - Gew. - AIV.K. Liedekerke BU105 - 4
2 dec 20239u30U9 - Gew. - ALJV Groot Oosterzele AU9 A1 - 20
2 dec 20239u30U9 - Gew. - AHV.C. E. Houtem BU9 B8 - 6
2 dec 202310uU8 - Gew. - AHU8V.C. E. Houtem A3 - 18
2 dec 202310uU7 - Gew. - AISportkring AalstU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 15
10 dec 202314u303 Prov - D1ste PloegK.V. Eendracht Winnik A0 - 4
9 dec 202312u30OWU10Erpe-Mere United5 - 3
9 dec 202312uOWU9 AF.C. Smetlede11 - 6
9 dec 202311u30OWU8K.V.C. De Toekomst Borsbeke5 - 7

Terug naar boven




Speeldag 16
17 dec 202314u303 Prov - DF.C. Kerksken-Haaltert1ste Ploeg1 - 0
4 jan 202419u30OW1ste PloegEendracht Elene-Grotenberge1 - 2

Terug naar boven




Speeldag 17
14 jan 202414u303 Prov - D1ste PloegS.K. Aaigemstopgezet bij 4 - 2
13 jan 202415u2 Res - GReservenK.S.V. Geraardsbergen2 - 5
13 jan 202414u45U15 - Gew./2 - AUBodegem Kapelle United BU152 - 0
13 jan 202412u30U13 - Gew./2 - ADU13F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde3 - 1
13 jan 2024 U11 - Gew./2 - YU11BYE 
13 jan 202411u15U10 - Gew./2 - ADU10V.V. Volkegem B1 - 3
13 jan 202410uU9 - Gew./2 - AQU9 AK.V.V. Kester-Gooik C17 - 5
13 jan 202410uU9 - Gew./2 - AHU9 BK.V.V.E. Massemen A21 - 11
13 jan 202410uU8 - Gew./2 - ANK.S.V. GeraardsbergenU810 - 3
13 jan 202413uU7 - Gew./2 - ALU7V.C. Osta Meerbeke B... - ...

Terug naar boven




Speeldag 18 - Algemene Afgelasting op donderdag 18 tot en met zondag 21 januari
21 jan 2024 3 Prov - D1ste PloegBYE 
20 jan 202414u302 Res - GV.K. Jong NeigemReserven... - ...
10 feb 202414u15U15 - Gew./2 - AUU15E.M.I. Essene6 - 2
20 jan 202411uU13 - Gew./2 - ADK.V.V.E. Massemen BU13... - ...
21 jan 202411uU11 - Gew./2 - YS.K. Munkzwalm CU11... - ...
20 jan 20249u30U10 - Gew./2 - ADK.E. St-Anna BottelareU10... - ...
20 jan 20249u30U9 - Gew./2 - AQV.K. Nederhasselt BU9 A... - ...
20 jan 202410uU9 - Gew./2 - AHJV Groot Oosterzele AU9 B... - ...
10 feb 202412uOWU9V.C. E. Houtem2 - 14
20 jan 202410uU8 - Gew./2 - ANU8Eendracht Elene-Grotenberge C... - ...
20 jan 202410uU7 - Gew./2 - ALSportkring AalstU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 19
28 jan 202414u303 Prov - DF.C. Doggen Erembodegem1ste Ploeg1 - 3
27 jan 202414u302 Res - GReservenF.C. Smetlede A6 - 3
27 jan 202413u30U15 - Gew./2 - AUU15Thor Kokerij-Meldert C8 - 1
27 jan 202410uU13 - Gew./2 - ADU13F.C. Smetlede B4 - 1
27 jan 20249u30U11 - Gew./2 - YU11K.F.C. Gavere-Asper B4 - 5
27 jan 20249u30U10 - Gew./2 - ADK.V.V.E. Massemen BU109 - 1
27 jan 202411u45U9 - Gew./2 - AQU9 AS.K. Erembodegem22 - 8
27 jan 202410u45U9 - Gew./2 - AHK.V. Cercle Melle CU9 B15 - 6
27 jan 202410uU8 - Gew./2 - ANSparta Moerbeke-Geraardsbergen BU84 - 11
27 jan 202415uU7 - Gew./2 - ALS.K. AaigemU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 20
4 feb 202415u3 Prov - D1ste PloegV.C. Herzele-Ressegem A3 - 1
3 feb 2024 2 Res - GReservenBYE 
3 feb 20249u30U15 - Gew./2 - AUKFC Wambeek Ternat BU151 - 4
3 feb 202414uU13 - Gew./2 - ADK.V.V. S. Serskamp-Schellebelle BU136 - 8
4 feb 20249uU11 - Gew./2 - YK.S.K. Zingem BU11... - ...
3 feb 202411uU10 - Gew./2 - ADU10S.K. Munkzwalm B1 - 9
3 feb 202410uU9 - Gew./2 - AQErpe-Mere United BU9 A5 - 16
3 feb 202410uU9 - Gew./2 - AHU9 BF.C. Kerksken-Haaltert A3 - 24
3 feb 202410uU8 - Gew./2 - ANU8K.S.V. Sottegem D7 - 9
3 feb 202412uU7 - Gew./2 - ALU7F.C. Kerksken-Haaltert... - ...

Terug naar boven




Speeldag 21
18 feb 202415u3 Prov - D1ste PloegS.K. Erembodegem5 - 2
17 feb 202415u2 Res - GReservenV.C. Eendr. Deftinge B3 - 5
17 feb 202412uU15 - Gew./2 - AUU15Erpe-Mere United C2 - 4
17 feb 202411u15U13 - Gew./2 - ADF.C. Destelbergen BU130 - 8
17 feb 20249u30U11 - Gew./2 - YU11JV Groot Oosterzele5 - 10
17 feb 202412uU10 - Gew./2 - ADErpe-Mere United BU108 - 2
17 feb 202410uU9 - Gew./2 - AQU9 AK.V.K. Ninove M39 - 2
17 feb 202411uU9 - Gew./2 - AHK.E. St-Anna Bottelare BU9 B... - ...
17 feb 20249u30U8 - Gew./2 - ANU8S.K. Aaigem10 - 7
10 feb 202411uU7 - Gew./2 - ALK.F.C. Voorde-Appelterre CU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 22
25 feb 202415u3 Prov - DF.C. Smetlede1ste Ploeg2 - 1
24 feb 202415u2 Res - GReservenF.C. Kerksken-Haaltert2 - 6
24 feb 202412u30U15 - Gew./2 - AUEendracht HekelgemU150 - 1
24 feb 202412uU13 - Gew./2 - ADU13Erpe-Mere United B13 - 1
24 feb 202411uU11 - Gew./2 - YEendracht MoortseleU113 - 2
24 feb 202410uU10 - Gew./2 - ADU10K.S.V. Melsen0 - 10
24 feb 202413uU9 - Gew./2 - AQF.C. Kerksken-Haaltert BU9 A8 - 15
24 feb 202410u30U9 - Gew./2 - AHU9 BK.S.C. Dikkelvenne C16 - 10
24 feb 20249u30U8 - Gew./2 - ANV.C. E. Houtem BU89- 7
24 feb 202413uU7 - Gew./2 - ALU7K.V.C. Eendracht Nieuwerkerken... - ...

Terug naar boven




Speeldag 23
3 mrt 202415u3 Prov - D1ste PloegK.S.C. Wilskracht Hofstade3 - 3
2 mrt 202416u2 Res - GK.V. Eendracht WinnikReserven2 - 3
2 mrt 202412uU15 - Gew./2 - AUU15K.V.V.E. Massemen A4 - 1
2 mrt 202411u45U13 - Gew./2 - ADK.F.C. Heusden SportU131 - 8
2 mrt 20249u30U11 - Gew./2 - YU11K.S.V. Sottegem B3 - 3
2 mrt 20249u45U10 - Gew./2 - ADV.C. Nazareth-Eke AU1013 - 0
2 mrt 202410uU9 - Gew./2 - AQU9 AS.K. Aaigem A24 - 1
2 mrt 20249u30U9 - Gew./2 - AHV.C. E. Houtem BU9 B5 - 15
2 mrt 20249u30U8 - Gew./2 - ANU8V.C. Eendr. Deftinge B5 - 5
2 mrt 20249u30U7 - Gew./2 - ALS.K. DenderhoutemU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 24
10 mrt 202415u3 Prov - DS.V. Sint-Antelinks A1ste Ploeg2 - 1
9 mrt 202415u2 Res - GReservenS.K. Aaigem5 - 4
9 mrt 202412uU15 - Gew./2 - AUU15Bodegem Kapelle United B0 - 5
9 mrt 20249u45U13 - Gew./2 - ADF.C. Dynamo Klein-Gent BeerveldeU130 - 7
11 mrt 202418uOWU13F.C. Smetlede A4 - 4
9 mrt 2024< U11 - Gew./2 - YU11BYE 
9 mrt 202411u15U10 - Gew./2 - ADV.V. Volkegem BU105 - 5
9 mrt 202411u45U9 - Gew./2 - AQK.V.V. Kester-Gooik CU9 A4 - 11
9 mrt 202411uU9 - Gew./2 - AHK.V.V.E. Massemen AU9 B9 - 11
9 mrt 202410uU8 - Gew./2 - ANU8K.S.V. Geraardsbergen7 - 3
9 mrt 202411u15U7 - Gew./2 - ALV.C. Osta Meerbeke BU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 25
17 mrt 202415u3 Prov - D1ste PloegV.K. Nederhasselt A3 - 1
16 mrt 202414u2 Res - GRapide Santos Club OphasseltReserven1 - 1
16 mrt 202410u30U15 - Gew./2 - AUE.M.I. EsseneU151 - 3
16 mrt 202412uU13 - Gew./2 - ADU13K.V.V.E. Massemen B5 - 0
16 mrt 20249u30U11 - Gew./2 - YU11S.K. Munkzwalm C5 - 5
16 mrt 202411u15U10 - Gew./2 - ADU10K.E. St-Anna Bottelare1 - 10
16 mrt 202410uU9 - Gew./2 - AQU9 AV.K. Nederhasselt B13 - 5
16 mrt 202410uU9 - Gew./2 - AHU9 BJV Groot Oosterzele A17 - 4
16 mrt 20249u30U8 - Gew./2 - ANEendracht Elene-Grotenberge CU88 - 13
16 mrt 202413uU7 - Gew./2 - ALU7Sportkring Aalst... - ...

Terug naar boven




Speeldag 26
24 mrt 202415u3 Prov - DK.V. Eendracht Winnik A1ste Ploeg4 - 1
23 mrt 2024 2 Res - GReservenBYE 
23 mrt 20249u30U15 - Gew./2 - AUThor Kokerij-Meldert CU153 - 6
23 mrt 202411u30U13 - Gew./2 - ADF.C. Smetlede BU133 - 2
23 mrt 202411uU11 - Gew./2 - YK.F.C. Gavere-Asper BU115 - 2
23 mrt 202410u30U10 - Gew./2 - ADU10K.V.V.E. Massemen B3 - 6
23 mrt 202413uU9 - Gew./2 - AQS.K. ErembodegemU9 A7 - 16
23 mrt 202410uU9 - Gew./2 - AHU9 BK.V. Cercle Melle C5 - 18
23 mrt 202410uU8 - Gew./2 - ANU8Sparta Moerbeke-Geraardsbergen B5 - 0 FF
23 mrt 202413uU7 - Gew./2 - ALU7S.K. Aaigem... - ...

Terug naar boven




Speeldag 27
7 apr 202415u3 Prov - DOranje Blauw Lebbeke1ste Ploeg3 - 2
5 apr 202420u2 Res - GSparta Moerbeke-Geraardsbergen AReserven3 - 1
6 apr 202414u30U15 - Gew./2 - AUU15KFC Wambeek Ternat B5 - 0 FF
6 apr 202412uU13 - Gew./2 - ADU13K.V.V. S. Serskamp-Schellebelle B5 - 0 FF
6 apr 202410u30U11 - Gew./2 - YU11K.S.K. Zingem B5 - 5
7 apr 20249u30U10 - Gew./2 - ADS.K. Munkzwalm BU1010 - 3
6 apr 202410uU9 - Gew./2 - AQU9 AErpe-Mere United B12 - 7
6 apr 202410uU9 - Gew./2 - AHF.C. Kerksken-Haaltert AU9 B6 - 11
7 apr 202410u30U8 - Gew./2 - ANK.S.V. Sottegem DU87 - 6
6 apr 202410uU7 - Gew./2 - ALF.C. Kerksken-HaaltertU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 28
14 apr 202415u3 Prov - D1ste PloegV.C. E. Houtem B3 - 1
13 apr 202415u2 Res - GReservenF.C. Bonanza St Martens-Lierde A5 - 1
13 apr 202410u30U15 - Gew./2 - AUErpe-Mere United CU151 - 1
13 apr 202412uU13 - Gew./2 - ADU13F.C. Destelbergen B17 - 1
13 apr 20249u30U11 - Gew./2 - YJV Groot OosterzeleU113 - 6
13 apr 202410uU10 - Gew./2 - ADU10Erpe-Mere United B2 - 8
13 apr 202412uU9 - Gew./2 - AQK.V.K. Ninove MU9 A2 - 17
13 apr 202410uU9 - Gew./2 - AHU9 BK.E. St-Anna Bottelare B16 - 3
13 apr 202414u30U8 - Gew./2 - ANS.K. AaigemU88 - 6
13 apr 202413uU7 - Gew./2 - ALU7K.F.C. Voorde-Appelterre C... - ...

Terug naar boven




Speeldag 29
21 apr 202415u3 Prov - DK.V.K. Ninove B1ste Ploeg3 - 3
20 apr 202412uU15 - Gew./2 - AUU15Eendracht Hekelgem3 - 0
20 apr 202414uU13 - Gew./2 - ADErpe-Mere United BU135 - 14
20 apr 20249u30U11 - Gew./2 - YU11Eendracht Moortsele0 - 0
20 apr 202410uU10 - Gew./2 - ADK.S.V. MelsenU104 - 4
20 apr 202410uU9 - Gew./2 - AQU9 AF.C. Kerksken-Haaltert B13 - 13
20 apr 20249u30U9 - Gew./2 - AHK.S.C. Dikkelvenne CU9 B12 - 15
20 apr 20249u30U8 - Gew./2 - ANU8V.C. E. Houtem B10 - 8
20 apr 202411uU7 - Gew./2 - ALK.V.C. Eendracht NieuwerkerkenU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 30
28 apr 202415u3 Prov - D1ste PloegS.K. Oudegem... - ...
27 apr 202413uU15 - Gew./2 - AUK.V.V.E. Massemen AU15... - ...
27 apr 202412uU13 - Gew./2 - ADU13K.F.C. Heusden Sport... - ...
27 apr 202412u30U11 - Gew./2 - YK.S.V. Sottegem BU11... - ...
27 apr 202410uU10 - Gew./2 - ADU10V.C. Nazareth-Eke A... - ...
27 apr 202410u30U9 - Gew./2 - AQS.K. Aaigem AU9 A... - ...
27 apr 202411uU9 - Gew./2 - AHU9 BV.C. E. Houtem B... - ...
27 apr 20249uU8 - Gew./2 - ANV.C. Eendr. Deftinge BU8... - ...
27 apr 202410uU7 - Gew./2 - ALU7S.K. Denderhoutem... - ...

Terug naar boven