[laatste speeldag] [voorlaatste speeldag] [Klassement] [Eregallerij]




Er kan weer meegespeeld worden met de pronostiek. Iedereen kan meedoen. Vraag Willy Van den Steen of Maria De Schepper voor meer informatie.





laatste speeldag

speeldag 29 (25 en 26 apr 2026)

plaatsnaampuntendoelsaldo
1Vagenende Yüksel53
2Evrard Sven55
3Moerenhout Bart55
4Van den Abbeele Stijn41
Van Lippevelde Lennert
Vanderhaeghen Lorenzo
7De Clercq Kristof42
De Loor Arne
Schepens Petrus
10De Schepper Maria43
Poedts Mattias
Roelandt Michiel
13Mertens Matteo44
Van den Steen Willy
15Baudewijn Maxim45
Boone Sven
De Jonge Jeroen
De Ridder Kiano
Moreels Tibo
20De Vulder Geert46
21Ben-Grade Soulaimane30
Van Oudenhove Jordy
23Berckmans Dirk31
Berckmoes Freddy
25Matthijs Marc32
Van den Steen Bart
27Christiaens Mauri33
Van Mulders Jeroen
29De Winne Ludwig34
30Van Den Bossche Arne35
31Janssens Emile39
32Nsengiyumva Antony Floris27




voorlaatste speeldag

speeldag 29 (18 en 19 apr 2026)

plaatsnaampuntendoelsaldo
1Boone Sven50
Matthijs Marc
Vagenende Yüksel
Van Den Bossche Arne
5Van Den Steen Sander51
Van den Steen Willy
7De Clercq Kristof52
De Ridder Kiano
De Schepper Maria
Evrard Sven
Van Doorsselaere Maxime
12De Loor Arne53
Schepens Petrus
Vanderhaeghen Lorenzo
15Ben-Grade Soulaimane55
De Jonge Jeroen
Poedts Mattias
18Berckmoes Freddy56
19Van Lippevelde Lennert58
20Baudewijn Maxim41
Roelandt Michiel
22Moreels Tibo42
23Borremans Noah43
Van den Steen Bart
25Moerenhout Bart44
Van den Abbeele Stijn
Van Mulders Jeroen
28Berckmans Dirk46
29De Winne Ludwig30
30Christiaens Mauri32
31Van Oudenhove Jordy38
32De Vulder Geert20




Klassement

plaatsnaampuntendoelsaldovorige positie
1Van den Steen Willy1421421
2De Schepper Maria1411482
3Schepens Petrus1411553
4Evrard Sven1401575
5Vanderhaeghen Lorenzo1391454
6Poedts Mattias1371537
7De Clercq Kristof1371548
8Berckmoes Freddy1371566
9Moreels Tibo1361379
10De Loor Arne13615611
11Van den Steen Bart13515410
12Ben-Grade Soulaimane13313912
13Van Mulders Jeroen13315313
14Van Den Bossche Arne13015214
15Baudewijn Maxim13015915
16Berckmans Dirk12815216
17Boone Sven12715917
18Matthijs Marc12513518
19Moerenhout Bart12413822
20Vagenende Yüksel12415124
21De Jonge Jeroen12416619
22Van den Abbeele Stijn12314823
23Christiaens Mauri12316820
24De Vulder Geert12316825
25De Ridder Kiano12216727
26Borremans Noah12017221
27Van Den Steen Sander11813826
28De Winne Ludwig11614428
29Mertens Matteo11416429
30Van Lippevelde Lennert11214430
31Van Doorsselaere Maxime10613531
32Roelandt Michiel10215032
33Janssens Emile9616233
34Van Oudenhove Jordy9415034
35De Moor Elias7812335
36Van Den Dooren Mick649736
37Nsengiyumva Antony Floris5511537
38Rivera Sanchez Ricardo3610138
39Denijs Robbe294039
40Coppens Bjarne253540
41Van Der Donckt Thor162041
42Peralta Gutierrez Andres131242
43Nkolongo Kalenga Jean81143
44Mangala Mutongo Hugues62244
45Van den Bossche Hulpiau Tjorben4445
46Ndongala Jael31246
47Dujardin Lander21247
48Mangala Gauthier21348




Eregallerij

(*1) gemiddelde aantal punten van alle deelnemers voor die speeldag
(*2) gemiddeld doelsaldo van alle deelnemers voor die speeldag

SpeeldagWinnaarPuntenDoelsaldo(*1)(*2)
1 (30 & 31 aug 2025)De Clercq Kristof70  
2 (6 & 7 sep 2025)Van Der Donckt Thor63  
3 (13 & 14 sep 2025)De Loor Arne50  
4 (20 & 21 sep 2025)De Winne Ludwig62  
5 (27 & 28 sep 2025)De Moor Elias60  
6 (4 & 5 okt 2025)De Vulder Geert65  
7 (11 & 12 okt 2025)De Vulder Geert73  
8 (18 & 19 okt 2025)Baudewijn Maxim69  
9 (25 & 26 okt 2025)Berckmoes Freddy
Moreels Tibo
72  
10 (1 & 2 nov 2025)Berckmoes Freddy63  
11 (8 & 9 nov 2025)Schepens Petrus67  
12 (15 & 16 nov 2025)Van Den Bossche Arne62  
13 (22 & 23 nov 2025)De Winne Ludwig70  
14 (29 & 30 nov 2025)Schepens Petrus
Van den Steen Bart
Van Lippevelde Lennert
51  
15 (6 & 7 dec 2025)Vanderhaeghen Lorenzo49  
16 (13 & 14 dec 2025)Evrard Sven53  
17 (17 & 18 jan & 6 apr 2026)Moerenhout Bart61  
18 (17 & 18 jan 2026)Matthijs Marc
Van Lippevelde Lennert
70  
19 (24 & 25 jan 2026)Ben-Grade Soulaimane
Boone Sven
Moreels Tibo
53  
20 (31 jan & 1 feb 2026)De Jonge Jeroen49  
21 (7 & 8 feb 2026)Ben-Grade Soulaimane66  
22 (21 & 22 feb 2026)     
23 (28 feb & 1 mrt 2026)Van Doorsselaere Maxime73  
24 (7 & 8 mrt 2026)Van den Steen Bart53  
25 (14 & 15 mrt 2026)Janssens Emile71  
26 (21 & 22 mrt 2026)De Loor Arne51  
27 (28 & 29 mrt 2026)Borremans Noah
Van den Steen Bart
60  
28 (11 en 12 apr 2026)Van Oudenhove Jordy63  
29 (18 en 19 apr 2026)Boone Sven
Matthijs Marc
Vagenende Yüksel
Van Den Bossche Arne
50  
30 (25 en 26 apr 2026)&Vagenende Yüksel53  

gemiddelde aantal punten van alle deelnemers voor alle speeldagen:
gemiddeld doelsaldo van alle deelnemers voor alle speeldagen: